Arpil Plastik Türkçe Arpil Plastik İngilizce Arpil Plastik Arapça
 
plastik ambalaj,plastik kova, plastik kap, şeffaf kova üretim telefon hattı
arpil plastik ambalaj arpil plastik ambalaj kurumsal bölümü arpil plastik ambalaj ürünlerimiz arpil plastik ambalaj üretim bölümü arpil plastik ambalaj belgelerimiz bölümü arpil plastik ambalaj iletişim
 
 

Arpil Plastik Kimya Gıda San. ve Tic. AŞ. plastik enjeksiyon ve kalıp teknolojilerinin imkanlarından yararlanarak faaliyetlerini ambalaj sektöründe sürdürmektedir.

Arpil Plastik olarak ürünlerimiz başlıca her çeşit plastik ambalaj, plastik kova, plastik kase, Plastik kap, Plastik kutu, şeffaf kova, peynir ambalajı, peynir kabı, peynir kasesi, yogurt kovası, yogurt kabı, yoğurt kasesi, yoğurt ambalajı, yoğurt tavası, deterjan ambalajı, deterjan kovası, çikolata kovası, helva kovası, helva kabı, helva kasesi, reçel kabı, reçel kovası, zeytin kovası, zeytin ambalajı, zeytin kasesi, kaymak kovası, kaymak ambalaji, kaymak kasesi, iml kova, iml kase, iml baskı, iml enjeksyon, pp kova olarak devam etmektedir.

Firmamız bilgi ve deneyimlerini hızlı ve doğru kararlar alarak tüm çalışan ve müşterilerini kapsayacak şekilde toplam kalite odaklı çalışmayı değerleri olarak görmektedir.

 
 

Copyright © 2012 | Tasarım : Arena Medya
 
arpil plastik ambalaj fuarlar bölümüarpil plastik ambalaj online katalog bölümü arpil plastik ambalaj haberler bölümü